درباره شرکت

دیجیتال مارکتینگ در مشهد

خدمات دیجیتال مارکتینگ در مشهد

رسلا مدیا مارکتینگ

 

مجموعه رسلا مدیا فعال در حوزه خدمات دیجیتال مارکتینگ در مشهد است. ما مفتخریم با تیمی خلاق و پویا زمینه های لازم برای بازاریابی دیجیتال را برای کسب و کارهای مختلف پیاده کنیم.

امروزه تمامی کسب و کارها با گسترش و استقبال فضای مجازی شکل نوینی به خود میبیند. فضای اینترنت و شبکه های اجتماعی گسترده ترین گروه مخاطبین اول و مشتریان آینده مارا در اختیارمان قرار میدهد. همین مطلب باعث شده که صاحبان کسب و کار مشتاق به حضور قدرتمند در این فضا باشند. 

رسلا با هدف سازماندهی اقدامات لازم برای این اهداف به عنوان یک شرکت پیشرو در دیجیتال مارکتینگ در مشهد تاسیس شد. خدمات رسلا شامل طراحی وبسایت در مشهد ، سئو در مشهد ، تولید محتوا و مدیریت شبکه های اجتماعی می باشد.  

باور ما این است که موفقیت نمیتواند نقطه ای باشد که به آن برسیم، موفقیت مسیری است که باید بپیماییم. مشتریان ما کسانی هستند که مسیر موفقیتشان را باهم پیمودیم…

موفقیت در بحث دیجیتال مارکتینگ نیاز به برنامه مدون و اجرای منظم و پیوسته آن برنامه دارد که در مجموعه رسلا مدیامارکتینگ، ما با ارائه مجموعه ای از خدمات، به این نیاز مشتری خود پاسخ میدهیم. 

برخی از پروژه های در دست کار :

ترنج مارکت، فروشگاه اینترنتی کتاب و لوازم تحریر

کارنوتک، تولید کننده تجهیزات مرغداری

سپهر ماکیان فرتاک، تولید کننده افزودنی های خوراک دام وطیور

بیشتر…

ما اینجاییم تا داستان کسب و کار شما را به بهترین نحو ممکن برای مخاطبینتان تعریف کنیم.
دیجیتال مارکتینگ در مشهد

سوالات متداول

قبل از شروع هر کاری تحقیق و بررسی پیرامون مسایل مختلف احتیاج است. مرحله بعد برنامه ریزی برای آن و در نهایت شروع به فعالیت های پیاده سازی آنهاست. در این مسیر یافتن مناسب ترین نوع فعالیت که متناسب با زمینه فعالیت شما میباشد از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

به سبب خدمات متنوعی که در طول مسیر تولید محتوا وجود دارد هزینه بسیار متعییر است. نکته مهم اینجاست که از همیشه در شرکت ها و مجموعه های اقتصادی فرصت هایی از بعد انسانی و عیر انسانی وجود دارند که با بکارگیری موثر از این ظرفیتها میشود بسیاری از فعالیت ها را خودتان انجام دهید. مجموعه رسلا با بکارگیری از این ظرفیت ها و ارايه برنامه راهبردی میتواند صرفه جویی موثری در هزینه های مربوط به خدمات دیجیتال مارکتینگ را برای مجموعه شما به ارمغان آورد.

دیجیتال مارکتینگ ابعاد متنوعی دارد. بسته به فعالیت های همه جانبه ما میتواند سریع یا کند جواب بدهد. در این میان از فعالیت رقبایمان نباید غافل باشیم. به هر حال مشخص است که پیشرفت در فضای انلاین با سرعت بسیار زیادی روبه گسترش است. در رسلا مدیا به دلیل تنوع خدماتی که وجود دارد میتوان رسیدن به اهداف دیحیتال مارکتینگ را با سرعت بیشتری انجام داد.

اعضای تیم رسلامدیا