شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی بهترین راه تعامل با مخاطبین است

بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی

موفقیت در بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی، به حضور فعال، تولید محتوای مناسب و ارتباط پیوسته با مخاطبین بستگی دارد

رسیدن به جامعه هدف گسترده

با بازاریابی شبکه های اجتماعی جامعه هدف و مشتران ما به طور چشمگیری افزایش می یابند. توسط این پلتفورم ها ما میتوانیم خدماتمان را در وسیع ترین شکل خود گسترش دهیم.

اعتماد سازی در مخاطب

با تولید محتوای درست و اصولی و پیروی از اصول اساسی در شبکه های اجتماعی، ما به راحتی میتوانیم اعتماد مشتریان خود که ارزشمند ترین سرمایه هر کسب و کاری است را بدست آوریم.

کدام شبکه های اجتماعی مناسب کسب و کار ماست؟

امروزه شبکه های اجتماعی مختلفی وجود دارند. اینکه اهداف کسب و کار ما چیست و کدام یک از شبکه های اجتماعی مناسب فعالیت ماست مطلبی است که باید دقیقا بررسی شود

شبکه های اجتماعی

لینکدین

لینکدین یک پلتفوورم اجتماعی برای کسب و کار است. به عبارتی افراد و شرکت ها با فعالیت در آن به نوعی خود را بین مخاطبین و همینطور متخصصین حوزه فعالیت خود معرفی میکنند و ارتباطات کاری خود را برقرار میکنند.

تلگرام​

به احتمال خیلی زیاد شما که کاربر ایرانی این سایت هستید تلگرام را بخوبی میشناسید. همین نکته مهم اهمیت این شبکه اجتماعیست. البته نمیتوان به محدودیت هایی که امروزه در تلگرام بوجود آمده است اشاره نکرد. بسته به نوع فعالیت شما همچنان تلگرام میتواند یک بستری بسیار مستعد برای ارتقای کسب و کار شما باشد.​

اینستاگرام

اینستاگرام به عنوان محبوب ترین ولتفورم اجتماعی در ایران است. طبق آمار های مرکر اینفوگرافیک ایران پیش بینی میشود اینستاگرام بیش از ۲۰ میلیون کاربر ایرانی دارد، این یعنی نزدیک به ۳ درصد کل مخاطبین اینستاگرام. به همین دلیل امروز اینستاگرام به یکی از ابزار های قوی برای بازاریابی تشکیل شده و بسیاری از شرکت ها و فروشگاه ها خدمات خود را در این شبکه احتماعی عرضه میکنند. امکانات خاصی که اینستاگرام برای پیج های بیزینسی خود میدهد زمینه فعالیت اثتصادی را در آن به طور چشمگیر افزایش می دهد.

واتساپ

واتساپ به عنوان محبوب ترین پیام رسان در بسیاری از کشور های دنیا میباشد. در ایران نیز از واتساپ به شکل گسترده ای استفاده می شود. اگر چه واتساپ دارای محدودیت های سوال برانگیز هست اما نمیتوان اثر گذاری آن در فضای کسب و کار را نادیده گرفت.

فیس بوک

فیس بوک قدیمیترین و پرمخاطب ترین شبکه اجتماعی در دنیا میباشد. استفاده از فیس بود در تجارت های بین المللی امری ضروری و بسیار کاربردی هست. در ایران به دلیل محدودیت هایی که وجود دارد. بیزینس های داخلی کمتر از این پلتفورم اجتماعی استفاده میکنند.

ما در مجموعه رسلامدیا به بررسی دقیق پلتفورم های اجتماعی بالا برای کسب و کار شما میپردازیم. با در نظر گرفتن اهداف کسب و کار شما اقدام به راه اندازی شبکه اجتماعی مناسب میکنیم. 

بعد از مشخص کردن اهداف، به تبیین استراتژی های کاربردی برای رسیدن به آن اهداف میپردازیم و در انتها گروهی از نفرات مجموعه رسلا مامور به پیاده سازی برنامه های مشخص شده (مطابق با برنامه زمان بندی ارايه شده) می شوند. 

ما با خود عهد بسته ایم تا رسیدن به رضایت مشتری از کار دست نکشیم…